×

İnşaat Yönetimi

Kalite, program ve güvenlik dahil olmak üzere inşaatın tüm yönlerini yönetiyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, çok aşamalı veya yüksek düzeyde planlama gerektiren ortamlarda üstün olmamızı sağlıyor.

ev kiralama

Sosyal Medya Pazarlama

Facebook, LinkedIn, Twitter, İnstagram, Mix, Reddit, WordPress, Flickr, Tumblr gibi kullandığım sosyal medya hesaplarımda paylaşım yaparak daha fazla insana ulaşıyorum.

gayrimenkul

Detaylı Raporlama

Dijital pazarlamadaki platformlarım ve sosyal medya hesaplarımda video ve fotoğraflarla etkili sunumlarla gayrimenkulünüzü daha fazla insanın duymasını sağlıyorum.

Gayrimenkul Kiralama

Alıcılarımdan satıcılarımdan kiralayan kiraya veren kısacası işlem yaptığım bütün müşterilerimden aldığım güzel yorumlarla izmir'de ev kiralamak isteyenlere yardımcı oluyorum.

Gayrimenkul Alım Satım

Korona virüs salgının olumsuz etkileri ile birlikte insanların açık hava ile temas, sosyal izolasyon gibi ihtiyaçları yaşayacakları ev ihtiyaçlarını ve önceliklerini de değiştirdi...

Danışmanlık Hizmeti

Binanızın her bir özelliğinin, amacını doğrudan bir sonuç olarak gerçekleştirmenizi nasıl sağlayacağı da dahil olmak üzere, her türlü inşaat faaliyetleriniz için danışmanlık hizmeti veriyoruz..