×

TATUMİGA sadece bir emlak şirketi değil, aynı zamanda teknoloji şirketidir bunun yanı sıra eğitim ve koçluk firmasıdır. 


İşimizin insan işi olduğunu asla unutmadan, işini tutku ve özveri ile çalışan ;Kıymetli mülklerinize en az sizin kadar kıymet verecek, haklarınızı kollayan, mülkünüzü adil fiyattan en hızlı şekilde satacak bir danışmana ihtiyacınız olduğunda ben buradayım.Size Nasıl Fayda Sağlayacağım?


Ekstra Çevrimiçi hizmette veriyoruz ve en üst düzeyde veriyoruz 


Karşılaştırmalı Rayiç Bedel Çalışması için güncel ve ADİL fiyat raporunu hazırlıyorum, ücretsiz olarak sizinle paylaşıyorum.

Mülk alırken veya mülk satarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan bilgilendirme kılavuzunu sizinle ücretsiz olarak paylaşıyorum.

Pazarlama planımı her potansiyel müşterim için özelleştiriyor ve sürekli geliştiriyorum. Özelleştirdiğim pazarlama planlaması zaman çizelgesinin bir kopyasını size ücretsiz olarak veriyorum.


Portföylerimi 4000 kişilik veri tabanım içerisinden uygun olan segmentteki diğer müşterilerimle , ofisimdeki 300 gayrimenkul danışman ortağına , KW Türkiyenin 2000 danışman ortağına ve faaliyetteki uzman diğer emlak danışmanlarına duyuruyorum. Kendilerini ve müşterilerini temsil ettiğim portföyüme getirmelerini sağlıyorum. 


Katıldığım dernek vakıf oda kulüp federasyon ve organizasyonlarda duyuru yapıyorum bu şunun için çok önemli oluyor bir yer alacaksanız veya satacaksanız veya kiraya verecekseniz kiralayacaksanız size kısa sürede en güzel hizmeti sunmamı sağlıyor 


Hangi bölgede satmak almak kiralamak kiraya vermek istiyorsanız kısacası hangi bölgedeyseniz o bölgenin yöneticisi görevlisi güvenliği elektrik su tesisatçısı sayaç okuyucuları bakkalı marketi vs gibi hepsiyle tanışıp bahsediyorum 


Reklamı teknik profesyonel düzeyde en güzel şekilde sunuyorum 


HER MÜŞTERİME ALICIMA SATICIMA ÖZEL PDF SUNUM HAZIRLIYORUM BU SUNUMDA DAHA KALİTELİ PROFESYONEL HİZMET SUNMAMI SAĞLIYOR 


OPEN HOUSE AÇIK DAVETLER DÜZENLİYORUM 


SAHİBİNDEN, HÜRRİYET EMLAK, ZİNGAT, EMLAKJET, KW PANEL, KW TÜRKİYE, SPOT EMLAK, REKID, FAST EMLAK VS GİBİ KURUMSAL PREMİUM KALİTEDE YANİ YÜKSEK GÖRÜNÜRLÜKLÜ HESAPLARIMDA İLAN VERİYORUM AYRICA YOUTUBE, VK, Pinterest

Facebook gruplar, LinkedIn, Twitter, İnstagram, Mix, Reddit

WordPress, Google Plus

Flickr, Tumblr gibi kullandığım websitesi ve sosyal medya hesaplarımda paylaşım yaparak daha fazla insana ulaşıyorum 

Yazılım ve sosyal medya konusunda iyiyim